KURUMSAL

Genç ve dinamik bir kadro.....

Kadromuz,güvenlik ve özellikle iç ve dış güvenliği konusunda tecrübeli çalışanlardan oluşmaktadır. Birlik güvenliği, bölge güvenliği, cezaevi güvenliği ve nokta güvenliği konularının yanısıra, komando okulları ve iç güvenlik harekâtı eğitimi dahil her türlü eğitimi almış ve bu görevleri yapmış kadrodan oluşan ekibimiz,sivil yaşamda var olan riskler konusunda da yeterli bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Çalıştığımız projelerde de, uzun yıllar ve özverili çalışmalar sonucu edinilmiş bilgi ve tecrübelerimizle, disiplinli bir çalışma sistematiği oluşturmaktayız. Her detay ve risk değerlendirilerek, kurumlara ve mülklere özel güvenlik sistemleri tasarlanmakta ve uygulamaktayız.

Müşteri güvenliği esas alan bakış açımız : “Güvenli müşteri mutludur” felsefesine sadık kalarak çalışan kadromuz tarafından beslenmektedir.

Çalıştığımız firmalara; modem çağa yaraşır işletmecilik anlayışı, günün koşullarına, yerin durumuna ve ihtiyaçlara göre, esnek ve detaycı bir çalışma ile uygun güvenlik prosedürleri oluşturmakta ve uygulamaya geçmekteyiz.

AYOS Güvenlik dalında uzman, tecrübeli, konusunda hakim, disiplinli, analiz ve çözümde uzmanlaşmış ekip ruhu taşıyan bir kadroya sahiptir.

İnsanların yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla GROUP3S bünyesinde kurduğumuz AYOS Özel Güvenlik Hizmetleri Limited her hizmetin, verdiğimiz her sözün arkasında durup takipçisi olduk. Sorunlar ortaya çıkmadan tespit edip gerekli önlemler alınıp, doğan problemler nedeni ile birlikte araştırılıp tekrarlanmaması için adil çözümler üretmektedir.